KATTENBECK

Bu siteyi kullanmakla Telif Hakkı bildirimi ve yasal uyarı bölümlerinde belirtilen şart ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

KATTENBECK A.S , bildirim yapmaksızın, muhtelif zamanlarda aşağıda belirtilen telif hakkı bildirimi ve yasal uyarı bölümlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Telif Hakkı

Bu web sitesinde bulunan bilgileri sadece ticari olmayan ve kişisel kullanım için ve tüm telif hakları, ticari markalar ve diğer tescilli haklara saygı duymanız koşuluyla indirebilirsiniz. KATTENBECK A.S nin ön yazılı izni olmaksızın, kamu kullanımı veya ticari kullanım ya da iletişim amacıyla metinler, resimler, sesler ve videolar dâhil olmak üzere bu web sitesinde yer alan içeriği herhangi bir şekilde kopyalamanız, çoğaltmanız, yeniden yayımlamanız, güncellemeniz, göndermeniz, iletmeniz veya dağıtmanız yasaktır.

Önceden iznimiz olmadan bu web sitesine link veremezsiniz. Linklerin bağlanmadan önce KATTENBECK A.S, tarafından incelenmesi ve kabul edilmesi gerekmektedir.

Tüm isimler, logolar ve ticari markalar KATTENBECK A.S., bağlı kuruluşları, bağlantılı şirketleri veya lisansörleri ya da müşterek teşebbüs ortaklarına aittir.