Dezenfeksiyon

Tesisinizin Hijyen Yönetim Standartlarını Karşılamasını Sağlayarak Sağlığınızı Güvence Altına Alıyoruz

Kattenbeck Türkiye güvencesi ile işletmenizi dezenfekte ettirin, çalışanlarınız ile ziyaretçilerinizin sağlığını güvence altına alın.

Türkiye'nin önde gelen şirketleri, dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını sırasında temizlik ve hijyen konularında tavsiye almak üzere bize başvurdu. Bunun üzerine, üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek amacı ile Kattenbeck Dezenfeksiyon Hizmetleri A.Ş.'yi kurduk.

Alanında uzman mühendisler ile çalışarak ve dünyaca bilinen kimyasal firmaları tarafından üretilmekte olan yüksek düzey dezenfeksiyon ürünleri ile son teknolojiye sahip hijyen yönetim metotlarını kullanarak, kısa sürede 7/24 profesyonel dezenfeksiyon hizmeti veren bir firma haline geldik.

Her gün milyonlarca yolcunun kullandığı Fraport TAV Antalya Havalimanı ile İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı başta olmak üzere, çok sayıda alışveriş merkezi, ofis, okul ve fabrikanın dezenfeksiyonunu üstlendik.

Dezenfeksiyon uygulamasından önce ve sonra sıklıkla temas edilen yüzeylerden aldığımız numuneler yardımı ile ilgili yüzeylerin RLU değerini ölçüyoruz. Bu değerler, hijyen standartlarının karşılanıp karşılanmadığını tespit etmek ve dezenfeksiyon uygulamasının sıklığına karar vermek üzere kullanılıyor. Bu sayede hem işletmenizin hijyen yönetim standartlarını karşılamasını sağlıyor, hem de işletmenizi gerekenden fazla dezenfekte ettirmenizin önüne geçerek bütçenizi kontrol altında tutmanıza yardımcı oluyoruz. 

Kattenbeck Dezenfeksiyon Hizmetleri ayrıca Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü tarafından uluslararası çalışan taşıt ve giriş noktalarında hizmet vermek üzere yetkilendirilmiş 10 firmadan biridir.

Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Teklif Al