Özel Güvenlik Hizmetleri

Çalışanlarınızı ve Ziyaretçilerinizi Güvende Tutmanıza Yardımcı Olabiliriz

Çalışanlarınız ile ziyaretçilerinizin kendini güvende hissetmesi, verimli bir iş yeri kültürü yaratmanın ön koşuludur. Günümüzün yüksek güvenlik ihtiyaçlarını karşılayan akıllı çözümlerimiz ile işletmenizi güvende tutmanızı sağlayabiliriz. 

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun kapsamında hizmet veren Kattenbeck Güvenlik Hizmetleri, sunduğu güvenlik hizmetlerini en gelişmiş teknolojiler ile desteklemektedir. Sektörel ihtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanmış entegre güvenlik çözümleri ile tüm vaktinizi kendi işinizi geliştirmeye ayırabileceğiniz güvenli mekanlar yaratıyoruz. 

Özel güvenlik hizmeti vermeden önce, projenizin güvenlik ihtiyaçlarını tespit ederek en iyi güvenlik çözümlerini sunmak üzere yerinde keşif yaparız. Risk değerlendirmesi neticesinde, kontrol noktaları ile devriye hizmeti çeşitlerine karar veririz. Özel güvenlik görevlilerimiz 5188 sayılı kanundan aldıkları yetki çerçevesinde alışveriş merkezi, fabrika, okul, ofis, hastane, inşaat sahaları, konutlar ve benzeri tesislerdeki müşterilerimizin dünyasını daha güvenli bir yer haline getirmek üzere sorumluluklarını yerine getirir. 

Ciddiyet, samimiyet, koordinasyon ve diyalog anlayışı doğrultusunda dünyanızı daha güvenli bir yer haline getirmeye çalışıyoruz.

İhtiyaçlarınıza Uygun Hizmetlerimiz:

  • Tam Zamanlı Güvenlik

  • Yarı Zamanlı Güvenlik

  • Tesis Güvenliği

  • İnşaat Sahası Güvenliği

  • K-9 Ekibi

  • Risk Analizi Danışmanlığı

Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Teklif Al