img
img

Alışveriş Merkezleri

Kusursuz Bir Alışveriş Deneyimi İçin Temiz ve Güvenli Alışveriş Merkezleri Yaratıyoruz

Kattenbeck Türkiye olarak, entegre tesis yönetim hizmeti verdiğimiz alışveriş merkezlerini temiz ve güvenli mekanlar haline getiriyoruz. 

Entegre tesis yönetim hizmetleri paketiminizden faydalanan alışveriş merkezlerine yalnızca maliyet avantajı sağlamak ile kalmıyoruz; özel güvenlikten temizliğe, haşere ve kemirgen kontrolünden bitki bakım ve dezenfeksiyon hizmetlerine çok geniş bir hizmet yelpazesinde 7/24 tek muhatap, tek çözüm ve tek fatura imkanı sağlıyoruz. 

Kattenbeck Dezenfeksiyon Hizmetleri olarak, periyodik olarak gerçekleştirdiğimiz hijyen testleri ile dezenfeksiyon hizmetini daha somut ve ölçülebilir bir hale getiriyoruz. Bu testler, hijyen standartlarının karşılanıp karşılanmadığını tespit etmek ve dezenfeksiyon uygulamasının sıklığına karar vermek üzere kullanılıyor. Bu sayede hem her gün binlerce vatandaşımızın ziyaret ettiği alışveriş merkezlerinin hijyen yönetim standartlarını karşılamasını sağlıyor, hem de bu işletmelerin gerekenden fazla dezenfekte edilmesinin önüne geçerek bütçelerini kontrol altında tutmalarına yardımcı oluyoruz. 

Ayrıca, düzenli olarak Perakende Risk Tespiti ve Müşteri ile İletişim eğitimleri ile bilgi ve becerilerini geliştiren Kattenbeck Güvenlik Hizmetleri çalışanları, özel güvenlik hizmeti verdiğimiz alışveriş merkezlerinde maske, ateş ölçer ve HES kodu uygulamalarına azami özen göstererek, Kattenbeck Türkiye'nin entegre tesis yönetim avantajlarından faydalanan alışveriş merkezlerini tercih eden ziyaretçilerimizin yalnızca güvenliğini değil sağlığını da güvence altına alıyor.

Kattenbeck Türkiye olarak, başta 212 Outlet, A Plus AVM, City Center, Axis Bayrampaşa ve Mehmetçik Vakfı Güngören Park AVM olmak üzere çok sayıda alışveriş merkezine tesis yönetim çözümleri sunmaktayız. 

Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Teklif Al