img
img

Havacılık

Seyahat Ettiğiniz Havalimanlarının Temizliğini Biz Yapıyoruz

Kattenbeck GmbH, 4 ülkede 5 havalimanına temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Kattenbeck Türkiye olarak her gün on binlerce yolcunun seyahat ettiği havalimanlarında oldukça hassas olan temizlik uygulamalarını titizlikle yerine getiriyoruz.

Her geçen gün daha farklı uygulamalar ile havacılık sektöründeki hizmetlerimize bir yenisini ekliyoruz. Temizlik hizmetlerimizin yanı sıra haşere ve kemirgen kontrolü, dezenfeksiyon ve teknik hizmetlerimiz ile de havacılık sektörünün tesis yönetim ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Havalimanı temizliğindeki uzmanlığımızın yanı sıra çalışanlarımızın gelişim ve aidiyetleri ile yolcuların memnuniyetini artırmayı hedefleyen iletişim ve insan kaynakları projelerimiz ile de havacılık sektörüne değer katıyoruz.

Atatürk Havalimanı’na 1996 yılında vermeye başladığımız temizlik hizmetini, limanın faaliyetleri 2019 yılında durduruluncaya dek sürdürdük. Her yıl yaklaşık 65 milyon yolcu ağırlayan Atatürk Havalimanı’nın temizlik hizmetlerini 1000 kişiyi aşkın profesyonel kadromuz ile gerçekleştirdik.

Burada edindiğimiz deneyim ile Fraport TAV Antalya Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı başta olmak üzere Türkiye'nin en stratejik havalimanlarına hizmet vermeye devam ediyoruz. Her biri senede yaklaşık 36 milyon yolcu ağırlayan bu iki havalimanının Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında almaya başladığı dezenfeksiyon hizmetlerini de yine Kattenbeck üstlendi.

Türkiye’nin havacılık sektöründe en fazla deneyime sahip tesis hizmetleri firması olarak; yolcularınız, çalışanlarınız ve misafirleriniz için harika bir deneyim yaratmanıza yardımcı oluyoruz.

Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Teklif Al